Drutex Bytovia Bytów – Legia Warszawa. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Drutex Bytovia Bytów – Legia Warszawa. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski Legia Warszawa pojedzie do Bytowa, by zmierzyć się z miejscowym Druteksem-Bytovią. Czy znakomity 1-ligowiec wyeliminuje kolejnego ekstraklasowicza? Transmisja meczu Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa w środę od godz. 20:15 w Polsacie Sport.

Drutex-Bytovia Bytów po drodze do ćwierćfinału wyeliminowała już Lechię Gdańsk i Pogoń Szczecin. Piętnasta drużyna zeszłego sezonu Nice 1 Ligi, która jeszcze w czerwcu broniła się w barażach przed spadkiem, wcale nie jest więc spisyswana w starciu z Legią na porażkę. A ponadto, jak zapowiedział trener stołecznego zespołu Romeo Jozak, Legia wcale nie stawi się w Bytowie najmocniejszym składem.

- Podobnie jak w meczu z Ruchem Zdzieszowice można spodziewać się rotacji w składzie. W zespole jest kilka urazów, ale przede wszystkim chcę dać odpocząć kilku zawodnikom, jak Arkadiusz Malarz czy Michał Pazdan. Mam jednak nadzieję, że piłkarze, którzy zagrają w środę wykorzystają swoją szansę - powiedział chorwacki szkoleniowiec.

Mistrzowie Polski przystąpią do spotkania w Bytowie po dwóch ligowych zwycięstwach po 1:0 z rzędu (z Lechią Gdańsk i ostatnio Wisłą Kraków). Jozak stara się jednak tonować nastroje.

- Choć wydaje się, że wszystko wraca na właściwe tory, to przed nami jeszcze dużo pracy. Z każdego dnia staramy się wyciskać jak najwięcej, aby zrealizować nasze główne cele. Środowy mecz jest krokiem do jednego z nich, czyli zdobycia Pucharu Polski - podkreślił 45-latek.

Transmisja meczu Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa w środę od godz. 20:15 w Polsacie Sport. Komentują: Bożydar Iwanow i Bogusław Kaczmarek.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze