FIFA 18: Najsłabszy zawodnik w grze nie jest profesjonalnym piłkarzem. To kitman!

E-sport
FIFA 18: Najsłabszy zawodnik w grze nie jest profesjonalnym piłkarzem. To kitman!
fot. fc-erzgebirge.de

Chociaż nie jest profesjonalnym piłkarzem, to jednak znalazł się w grze FIFA 18! To Tommy Kassemodel. Niemiec na co dzień jest... kitmanem w drugoligowym Erzgebirge Aue.

Na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku. Kassemodel faktycznie widnieje w szerokiej kadrze. Pojawił się także na zdjęciu całej drużyny, którą zrobiono przed startem sezonu 2017/2018. Trener Hannes Drews nie zamierza jednak korzystać z jego usług. W końcu ktoś musi dbać o stroje czy buty jego zawodników...

 

Skąd 29-latek wziął się w składzie Erzgebirge Aue? Działacze zgłosili go jako zawodnika, ponieważ według przepisów każdy niemiecki klub musi mieć w kadrze co najmniej czterech wychowanków. Kimś takim jest Kassemodel. W ten sposób wykorzystano lukę w przepisach.

 

W związku z powyższym Niemiec znalazł się także w FIFA 18. To najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek, gdy ktoś, kto nie jest profesjonalnym piłkarzem, pojawił się w tej grze jako zawodnik.

 

Umiejętności Kassemodela oceniono na "46". To oznacza, że jest najsłabszym piłkarzem w FIFA 18 Ultimate Team. Ten "zaszczytny" tytuł dzieli jednak z dziewięcioma innymi zawodnikami (Max Wright, Jack Keeble, Tom Sawyer, Mikey Whelan, Josh Lundstram, Leslie Sackey, , Jordan Young, Matthew Foy i Harry Clifton).

 

Co zaskakujące, chociaż mamy do czynienia z amatorem, to jego statystyki wcale nie odstają od zawodowców. Na przykład, jego szybkość to "26". Jest jednak ktoś wolniejszy! To Jamie McCombe z Lincoln City, którego szybkość to "21".

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze