Siatkarze Cerrad Czarnych walczą o życie czteromiesięcznej Igi

Siatkówka
Siatkarze Cerrad Czarnych walczą o życie czteromiesięcznej Igi
fot. siepomaga.pl

Walka o zdrowie Igi, wymaga dużego nakładu finansowego. Razem z chłopakami z drużyny włączamy się do pomocy – powiedział kapitan Cerrad Czarnych Wojciech Żaliński. Siatkarze z Radomia przyłączyli się do akcji #WspieramyIgę. Dziewczynka urodziła się w bardzo chorym sercem, które wymaga natychmiastowej operacji.

Iga przyszła na świat cztery miesiące temu. Niestety dziewczynka urodziła się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi, dotyczącymi pracy serca. Iga aby mogła w pełni wyzdrowieć musi przejść jeszcze dwie operacje, które pozwolą jej wrócić do pełni zdrowia.

 

 

–  Igusia, by mieć największą szansę na życie, musi jak najszybciej przejść operację. Serce naszej córeczki bije coraz słabiej, każdego dnia żyjemy w strachu przed bardzo ciężkimi powikłaniami. Nie myślimy o tym, co się stanie, jeśli nie zdążymy. Odsuwamy tę myśl, by nie sprowadzać nieszczęścia. Mamy tylko jeden cel –  uratować życie Igusi. Nasza nadzieja to operacja w Munster. Mamy już wyznaczony jej termin, ale nie mamy pieniędzy, za które kupimy życie własnego dziecka – podkreślają rodzice czteromiesięcznej Igi.

 

Do akcji przyłączają się siatkarze Cerrad Czarnych Radom. Podczas meczu z PGE Skrą Bełchatów, w trakcie meczu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, zaś po drugim secie, podczas dziesięciominutowej przerwy przeprowadzone zostaną aukcje gadżetów siatkarskich!

 

– W imieniu całego zespołu Cerrad Czarnych Radom chciałbym wszystkich gorąca zaprosić na mecz z PGE Skrą Bełchatów, podczas którego przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy oraz aukcje gadżetów siatkarskich na leczenie chorej Igi. Zabierzcie ze sobą dużo pieniążków i wspólnie pomóżmy chorej dziewczynce – zaprasza Żaliński.

 

 

Gadżety, które będzie można wylicytować w przerwie meczu Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów pozostają jeszcze naszą tajemnicą! Więcej informacji o chorobie z jaką zmaga się czteromiesięczna Iga oraz zbiórkę pieniędzy na leczenie znajdą Państwo TUTAJ.

RM, wksczarni.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze