Teodorczyk z pudłem stulecia! (WIDEO)

Środowego wieczoru Łukasz Teodorczyk z pewnością nie zaliczy do udanych. Mimo że jego Anderlecht pokonał Zulte Waregem 2:0, on sam niespecjalnie się do tego przyczynił. Nie zdobył bramki, nie miał asysty i zanotował - delikatnie wyolbrzymiając - pudło stulecia.

Teodorczyk spędził na boisku 69 minut, ale już po 10 wiadome było, że ten wieczór raczej nie będzie należał do niego. Polak dostał bowiem kapitalne podanie z prawej strony od Nicolae Stanciu i stanął dosłownie przed pustą bramką. Niestety, mimo że od celu dzieliły go zaledwie cztery metry, 26-latek posłał piłkę w trybuny... W konkursie na pudło sezonu, "Teo" już teraz miałby zapewnione miejsce w czołówce.

Zespół z Teodorczykiem na szpicy nie potrafił przez prawie 70 minut udowodnić swojej wyższości. Dwie jedyne bramki tego spotkania padły pięć oraz osiem minut po jego zejściu z boiska. Mało tego. Wynik meczu ustalił zmiennik Polaka Hamdi Harbaoui, dla którego był to już drugi ligowy gol w tym sezonie, co wbrew pozorom nie jest wynikiem złym, zważając na to, że spędził na boisku zaledwie 273 minuty. Teodorczyk, który rozegrał 1203 minuty, ma tylko o jedno trafienie więcej. Na tym samym etapie rozgrywek w zeszłym sezonie "Teo" mógł się pochwalić już 12 bramkami... Nie jest dobrze z dyspozycją strzelecką naszego snajpera.

Zmarnowana sytuacja Łukasza Teodorczyka w załączonym materiale.