Ciemność opanowała Bytów... po raz drugi w ciągu kilku dni! (WIDEO)

Na stadionie Drutex Bytovii dzieją się ostatnio dziwne rzeczy. Po raz drugi w przeciągu kilku dni zgasło tam światło podczas rozgrywanego meczu. Co ciekawe w obu przypadkach ciemność nastała dokładnie w tym samym momencie.

Wszystko zaczęło się w środę, kiedy Bytovia podejmowała Legię Warszawa w Pucharze Polski. W 66. minucie zgasło światło i trzeba było przerwać spotkanie. Tamten mecz bytowianie przegrali 1:3.

Tym razem przysłowie "nic się nie dzieje dwa razy" nie znalazło przełożenia na rzeczywistość. W sobotę sytuacja przytrafiła się ponownie. Zespół z Bytowa grał ze Stalą Mielec w ramach rozgrywek Nice 1 Ligi i znowu w 66. minucie zapadły "egipskie ciemności". Przerwa podobnie jak w meczu z Legią trwała 18 minut. Drutex Bytovia bezbramkowo zremisowała ze Stalą Mielec. Następny mecz u siebie bytowianie zagrają 11 listopada. Ciekawe czy historia znowu się powtórzy.

"Egipskie ciemności" w Bytowie w załączonym materiale wideo.