Skład tomorrow.gg w końcu wykrystalizowany

E-sport
Skład tomorrow.gg w końcu wykrystalizowany
fot. tomorrow.gg

Tomorrow.gg wprowadziło zmiany kadrowe w Polskiej Lidze Esportowej. Wydaje się więc, że problem z dwoma składami w organizacji został już rozwiązany.

Jeszcze kilka tygodni temu tomorrow.gg mogło pochwalić się dwoma składami, które występowały w różnych rozgrywkach krajowych. Jeden z powodzeniem radził sobie w Pucharze Polski Cybersport, zdobywając ostatecznie tytuł wicemistrza. Drugi otrzymał natomiast promocję do sezonu zasadniczego Polskiej Ligi Esportowej i aktualnie zajmuje w niej ósme miejsce. Wspólnym mianownikiem obu zespołów był duet składający się z Mateusza ‘jrz’ Jarosza oraz Macieja ‘DESTROJa’ Deorockiego. Naturalnym ruchem zarówno zarządu, jak i samych graczy było wyselekcjonowanie jednej, stabilnej piątki zawodników. Zmiany wprowadzone w Polskiej Lidze Esportowej wydają się to potwierdzać.

 

Jak się okazało, klub nie wybrał żadnej z drużyn, po prostu odświeżając jedną z formacji nowymi strzelcami. W kadrze tomorrow.gg nadal widnieją jrz oraz DESTROJ, a także Kuba ‘Markoś’ Markowski – zdobywca srebrnego medalu Pucharu Polski Cybersport. Poza tym w sekcji pojawiło się dwóch zupełnie nowych reprezentantów: Michał ‘MOLSI’ Łącki i Patryk ‘Sidney’ Korab. Na rezerwie znaleźli się natomiast Szymon ‘JaKu’ Maciąg – pamiętający turniej w Poznaniu – a także Eryk ‘leman’ Kocęba.

 

Oznacza to, że z organizacją Mikołaja Pecko na dobre pożegnać musieli się Jacek ‘Nexo’ Szmulkis, Bartłomiej ‘seton’ Malenga, Bartosz ‘fines’ Załęcki oraz Tomasz 'exhie' Tuszko.

 

Skład tomorrow.gg:


Mareusz ‘jrz’ Jarosz
Maciej ‘DESTROJ’ Deorocki
Patryk ‘Sidney’ Korab
Michał ‘MOLSI’ Łącki
Kuba ‘Markoś’ Markowski
Eryk ‘leman’ Kocęba – rezerwa w PLE
Szymon ‘JaKu’ Maciąg – rezerwa w PLE

 

W nowym zestawieniu tomorrow.gg wzięło już udział w polskich kwalifikacjach do World Electronic Sports Games. Drużyna – po wyrównanym starciu – musiała uznać jednak wyższość AGO Gaming i nie awansowała na europejskie finały w Hiszpanii.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze