Sporty walki

KSW 41: Kiedy jest gala? Termin

Tomasz Narkun po raz ostatni w klatce KSW pojawił się w maju na PGE Narodowym. Na gali z numerem 39. pokonał w pierwszej rundzie Marcina Wójcika i obronił pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. "Żyrafy" nie zobaczyliśmy podczas wydarzenia w Irlandii i wszystko wskazuje na to, że reprezentant Berserkers Team wystąpi na KSW 41.

31 października mija dokładnie dwa lata odkąd Narkun zdobył tytuł mistrzowski podczas gali KSW 32 w Londynie pokonując Gorana Reljica. 27-latek z tej okazji postanowił nieco uchylić rąbka tajemnicy co do swoich kolejnych występów.

- Wszystko wskazuje na to, żę 23 grudnia na KSW 41 będzie moja czwarta obrona! Macie kogoś na celowniku z kim mógłbym się zmierzyć? - napisał Narkun na swoim facebookowym fapage'u.W walce wieczoru KSW 41 Borys Mańkowski będzie bronił pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej w konfrontacji z Dricusem Du Plessisem (11-1, 3 KO, 8 SUB), a w kategorii piórkowej swoje trofeum postara się zachować Kleber Koike Erbst (22-4-1, 2 KO, 18 SUB), który zmierzy się z Arturem Sowińskim (18-8-2NC, 6 KO, 7 SUB). W katowickim Spodku dojdzie również do pojedynku debiutującego w MMA Tomaszem "Strachem" Oświecińskim z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem (3-2, 3 KO).