KSW 41: Znamy kolejnego bohatera? Walka mistrzowska na horyzoncie!

Sporty walki
KSW 41: Znamy kolejnego bohatera? Walka mistrzowska na horyzoncie!
fot. KSW

Włodarze KSW do tej pory ogłosili bohaterów trzech pojedynków gali KSW 41, która 23 grudnia. W katowickim Spodku wystąpią m.in. Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 SUB), Paweł "Popek" Mikołajuw (3-2, 3 KO), Tomasz "Strachu" Oświeciński (0-0) czy Artur Sowiński (18-8-2NC, 6 KO, 7 SUB). Wszystko wskazuje na to, że na Śląsku wystąpi również Tomasz Narkun (14-2, 3 KO, 11 SUB), mistrz kategorii półciężkiej!

Tomasz Narkun po raz ostatni w klatce KSW pojawił się w maju na PGE Narodowym. Na gali z numerem 39. pokonał w pierwszej rundzie Marcina Wójcika i obronił pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. "Żyrafy" nie zobaczyliśmy podczas wydarzenia w Irlandii i wszystko wskazuje na to, że reprezentant Berserkers Team wystąpi na KSW 41.

31 października mija dokładnie dwa lata odkąd Narkun zdobył tytuł mistrzowski podczas gali KSW 32 w Londynie pokonując Gorana Reljica. 27-latek z tej okazji postanowił nieco uchylić rąbka tajemnicy co do swoich kolejnych występów.

- Wszystko wskazuje na to, żę 23 grudnia na KSW 41 będzie moja czwarta obrona! Macie kogoś na celowniku z kim mógłbym się zmierzyć? - napisał Narkun na swoim facebookowym fapage'u.W walce wieczoru KSW 41 Borys Mańkowski będzie bronił pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej w konfrontacji z Dricusem Du Plessisem (11-1, 3 KO, 8 SUB), a w kategorii piórkowej swoje trofeum postara się zachować Kleber Koike Erbst (22-4-1, 2 KO, 18 SUB), który zmierzy się z Arturem Sowińskim (18-8-2NC, 6 KO, 7 SUB). W katowickim Spodku dojdzie również do pojedynku debiutującego w MMA Tomaszem "Strachem" Oświecińskim z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem (3-2, 3 KO).

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze