Sporty walki

McGregor zdradził, ile zarobił za walkę z...

Organizacja UFC już czterokrotnie gościła w "Beantown". Po raz pierwszy zagościła w Bostonie podczas UFC 118 w sierpniu 2010 roku, a osatnia gala odbyła się w styczniu 2016 roku - UFC Fight Night 81: Dillashaw vs Cruz.

Organizacja nie ogłosiła jeszcze żadnego pojedynku wydarzenia, które ma odbyć się na początku 2018 roku, ale w internecie błyskawicznie pojawiły się plotki na temat powrotu do klatki irlandzkiego gwiazdora Conora McGregora.

"The Notorious" cieszy się ogromną popularność wśród licznej irlandzkiej społeczności w Bostonie. McGregor walczył tam już dwukrotnie - w 2013 roku pokonał Maxa Hollowaya, a dwa lata później w kapitalnym stylu rozprawił się z Dennisem Siverem.

Według trenera Owena Roddy'ego Irlandczyk już powrócił na salę treningową i rozpoczął przygotowania do walki MMA. - Po wszystkich zawirowaniach Conor zawitał ponownie na salę. Jeśli chce walki w okolicach końcówki roku to musimy brać się za przygotowania - przekazał jeden ze szkoleniowców McGregora.

Wiele wskazuje na to, że Irlandczyk zmierzy się z Tonym Fergusonem, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej. McGregor jednak w ostatnich wywiadach pałał ogromną żądzą rewanżu za porażkę z Floydem Mayweatherem. Tym razem chciałby zmierzyć się z Amerykaninem na zasadach MMA. Z Irlandczykiem nigdy nic nie wiadomo...