Były rzecznik Legii zamordował żonę?

Piłka nożna
Były rzecznik Legii zamordował żonę?

W Niepołomicach doszło we wtorek do tragedii. 50-letni mężczyzna zamordował bowiem swoją żonę, zadając jej wiele ciosów ostrym narzędziem. Jak donosi "Dziennik Polski", Paweł W., czyli sprawca morderstwa, to prawdopodobnie były rzecznik prasowy Legii Warszawa.

Do zdarzenia doszło 31 października około godz. 10 rano na osiedlu Jazy w Niepołomicach. Policję wezwał sam Paweł W., który wytłumaczył przez telefon czego dokładnie się dopuścił. Mężczyzna od razu trafił do aresztu.

"Dziennik Polski" poinformował, że Paweł W. to prawdopodobnie były rzecznik prasowy Legii Warszawa. Policja na razie jednak tego nie potwierdziła.

 

- Trwają czynności z udziałem prokuratora, pod kątem popełnienia przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. W tej chwili - z uwagi na dobro śledztwa - więcej informacji nie udzielamy - powiedziała "DP" Magdalena Chwastek, rzecznik policji w Wieliczce.

Żona Pawła W. była od niego o 20 lat młodsza. Zmarła natychmiast po serii ciosów zadanych jej ostrym narzędziem. Małżeństwo miało dwójkę dzieci - jedno z nich podczas zajścia podobno było w mieszkaniu. Dzeci trafiły już do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Niepołomicach.

Jeśli Paweł W. naprawdę okaże się być byłym rzecznikiem Legii, będzie można powiedzieć, że to już nie jego pierwszy pobyt za kratami. W 2008 roku ówczesny rzecznik warszawskiego klubu trafił bowiem do aresztu za przekręty finansowe...

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.