Evra kopnął ultrasa w głowę! Czerwona kartka jeszcze przed meczem

Piłka nożna
Evra kopnął ultrasa w głowę! Czerwona kartka jeszcze przed meczem
fot. PAP/EPA

W czwartek Olympique Marsylia grała na wyjeździe z Vitórią SC, w ramach rozgrywek Ligi Europy. Przed spotkaniem fani francuskiej drużyny wdali się w bójkę ze swoimi piłkarzami. W pewnym momencie nerwów na wodzy nie utrzymał Patrice Evra, który kopnął jednego z ultrasów w okolice głowy. Sędzia zauważył to zdarzenie i jeszcze przed rozpoczęciem spotkania pokazał Francuzowi czerwoną kartkę.

W środę pisaliśmy o tym, jak sportowcy na całym świecie hucznie świętowali Halloween, przebierając się za duchy, wiedźmy, upiory, a także zombie. Jednym z piłkarzy, który najbardziej wyróżnił się, jeśli chodzi o maskaradową kreację był właśnie Evra. Dzień później został on już bohaterem, lub raczej antybohaterem, innej sytuacji... W trakcie bójki mającej miejsce przed meczem Olympique Marsylia - Vitória SC podbiegł bowiem do jednego z fanatyków i kopnął go w głowę.

 


W trakcie rozgrzewki kibice przedostali się w okolice końca boiska i między nimi a piłkarzami wywiązała się kłótnia, a następnie w konsekwencji bójka. Jednym z najbardziej aktywnych jej uczestników był Evra, który podbiegł do jednego z fanów i wyprowadził w jego stronę mocnego high kicka. Całe zajście nie umknęło uwadze sędziego Tamasa Bognara z Węgier i w rezultacie jeszcze przed pierwszym gwizdkiem ukarał on Francuza czerwoną kartką.

Jedno jest pewne... Takie sytuacje nie zdarzają się często.

 

Wyniki i tabele LE

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze