Selekcjoner zaszalał! Piłkarz z IV ligi polskiej powołany do reprezentacji!

Piłka nożna
Selekcjoner zaszalał! Piłkarz z IV ligi polskiej powołany do reprezentacji!
fot. facebook.com

Powołanie do reprezentacji z klubu Nice 1 Ligi już jest sporą niespodzianką. Co więc napisać, w momencie, w którym czwartoligowy klub będzie miał w swoim składzie reprezentanta? Do Oskara Przysucha przyszło oficjalne pismo z federacji Lesotho, która powołała do kadry Luciana Matsoso.

Matsoso jest skrzydłowym Oskara, czyli drużyny z Mazowsze występującej w południowej grupie IV ligi. Teraz po dłuższej nieobecności 23-latek wraca do narodowej kadry. Został powołany na mecze Lesotho z Zimbabwe oraz Malawi. Szansę na występ w reprezentacji będzie miał odpowiednio 8 i 11 listopada.

 

Lesotyjczyk, wychowany w Republice Południowej Afryki do Polski trafił latem tego roku. Zanim trafił do naszego kraju występował w drużynach z 2. i 3. ligi w RPA, gdzie wyemigrowała jego rodzina.

 

Oskar Przysucha nie jest jednak zadowolony z powołania dla swojego zawodnika. Jego oraz innego piłkarza z Czarnego Lądu Itumelenga Nkwany zabraknie w meczach kończących rundę jesienną z Mszczonowianką Mszczonów i Energią Kozienice.

 

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie