UFC: 25 "tajemniczych" faktów o Jędrzejczyk!

Sporty walki
UFC: 25 "tajemniczych" faktów o Jędrzejczyk!
fot. PAP

Polska mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk (14-0, 4 KO, 1 SUB) już w najbliższą sobotę, 4 listopada, stoczy swój kolejny pojedynek w obronie pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej. Popularna "JJ" zmierzy się z Rose Namajunas (6-3, 5 SUB) w Madison Square Garden. Jędrzejczyk cieszy się za oceanem coraz większa popularnością, a media wiedzą o niej coraz więcej!

Joanna Jędrzejczyk w Stanach Zjednoczonych urosła do rangi gwiazdy, a jej osobą interesują się już media nie tylko sportowe, ale również portale celebryckie. Polka prywanie przyjaźni się z modelką Adrianą Limą, a gdy wchodzi do samolotu to piloci z dumą głośno komunikują jak ważna osobistość znajduje się na jego pokładzie.

Portal celebrycki US Weekly przeprowadził z Jędrzejczyk niezwykle ciekawy wywiad. Zaowocował on zestawieniem 25. faktów do tej pory nieznanych o polskiej mistrzyni.

Jakie tajemnice kryła osoba  Joanny Jędrzejczyk?

1. Moi fani zawsze motywują mnie przed walką. Lubię widzieć ich chwilę przed pojedynkiem i wychodzę, aby walczyć dla nich.

2. Kocham oldschoolowy hip-hop m.in. Tupaca. Jeśli byłby na tym świecie to zostałby hiphopowym Michaelem Jacksonem.

3. Byłabym emotikonką z wystającym na bok językiem. Myślę, że ona reprezentuję ludzi, którzy lubią jeść, a ja zawsze szukam dobrego jedzenia!

4. Uwielbiam sos Buffalo Wild Wings (Mango Habanero). Zawsze jem ostre potrawy. Pamiętam jak Ronda Rousey mówiła: "Teraz czas na skrzydełka i piwo" po każdej konferencji prasowej i nie mogłam tego zrozumieć. Spróbowałam i już wiem!

5. Gwiazdą, w której "podkochuje się" jest Justin Timberlake. I miałam okazję go poznać!

6. Supermoc? Chciałabym sprawiać, aby ludzie byli szczęśliwi.

7. Ulubiona pizza? Z grubym ciastem i dużą ilością mięsa.

8. Jestem uzależniona od kawy. Pamiętam tylko dwa prezenty świąteczne - aparat od moich rodziców, kiedy byłam młodsza i ekspres do kawy Jura ze Szwajcarii.

9. Lubię nosić różnorodne kapcie chodząc po domu

10. Jak byłam młodsza nosiłam pseudonim Bubba. Żułam często gumę Hubba Bubba i każdy mnie tak nazywał.

11. Zawsze byłam fanką marki Mercedes-Benz, ale moim pierwszym samochodem był Hyundai Elantra.

12. Tajlandia jest miejscem, do którego od zawsze lubiłam podróżować. To miejsce skradło moje serce, tam jest po prostu pięknie!

13. Zawsze radziłabym młodszym, żeby troszkę się bawili. Miałam w swoim życiu sporo dobrych i złych momentów, ale wszystkie wspólnie wykreowały mnie na osobę, którą jestem teraz. Bardzo doceniam to, że miałam możliwość przeżyć wzloty i drobne upadki.

14. Nie mówię w żadnym innym języku niż polski i angielski. Kiedy odejdę na emeryturę postaram poczyć się hiszpańskiego. Zawsze chciałam studiować w Hiszpanii!

15. Żyję zgodnie z cytatem: "Per aspera ad astra", co oznacza "Przez trudy do gwiazd".

16. “Santa Claus Is Coming to Town” to moja ulubiona piosenka, którą śpiewam pod prysznicem i w samochodzie. Nie potrafię jednak śpiewać zbyt dobrze.

17. Moim "małym grzechem" jest kupowanie zbyt dużej liczby par butów. Jestem maniakiem pod tym względem i mam za dużo par butów.

18. Kocham Instagram, ponieważ lubię być blisko fanów i mojej rodziny. To pozwala mi dzielić się z nimi moim życiem na całym świecie.

19. Co wzięłabym ze sobą na bezludną wyspę? Mój pas mistrzyni UFC, ekspres do kawy oraz olejek dla dzieci!

20. Mam bardzo wrażliwe zmysły. Zawsze sprawdzam czy dobrze pachnę. Nie znoszę dziwnego zapachu. Zawsze wącham ubrania zanim je kupię! Nie zrozumcie mnie źle, po prostu nie chcę śmierdzieć!

21. Moim ulubionymi sportowcami są Ronda Rousey oraz Conor McGregor. Ronda była zawsze zdeterminowana i sporo zrobiła dla kobiecego MMA. A Conor? Szanuję go, bo jesteśmy do siebie podobni i urzeczywistniamy nasze słowa.

22. Uwielbiam nosić spodnie "rurki" i nie potrafiłabym bez nich żyć!

23. Patrzę z podziwem na Adrianę Limę, bo jest również moją przyjaciółką i niezłą "suką"! Pokazała mi, jak ciężką pracą jest bycie modelką. Trenuje tak ciężko jak profesjonalni sportowcy i mam do niej, i innych modelek na całym świecie, naprawdę wiele szacunku.

24. Zawsze prowadzę aktywny tryb życia, więc jazda na rowerze pomaga mi się relaksować.

25. Moim największym koszmarem jest porażka. Chcę zakończyć karierę niepokonana. To moje marzenie i zrobię wszystko co w mojej mocy, aby tak się wydarzyło!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze