Virtus.pro lepsze od Renegades. Polacy w półfinale chińskiego turnieju!

Inne
Virtus.pro lepsze od Renegades. Polacy w półfinale chińskiego turnieju!
fot. HLTV.org

W półfinale SL i-League Invitational zobaczymy Virtus.pro! Formacja znad Wisły w drugim meczu grupowym pokonała Renegades.

Zupełnie inaczej od wczorajszej potyczki z Flash Gaming wyglądała dzisiejsza konfrontacja Polaków i Renegades. O ile w czwartek Virtus.pro niespodziewanie męczyło się z chińskim Flash Gaming, o tyle australijsko-amerykańska drużyna nie była dla „Złotej piątki” żadnym problemem. Najpierw ekipa Filipa ‘NEO’ Kubskiego z dużą łatwością wygrała Cobblestone, by chwilę później – już w nieco gorszym stylu – zgarnąć również Inferno.

Virtus.pro 2:0 Renegades
Cobblestone 16:6; Inferno 16:11

Po dwóch grupowych zwycięstwach podopieczni Jakuba ‘kubena’ Gurczyńskiego otrzymali promocję do półfinału zawodów. Jeśli organizatorzy zdołają uniknąć opóźnień, do których nas już przyzwyczaili, pojedynek ten odbędzie się w sobotę o godzinie 9:00. Przeciwnika Virtus.pro wyłoni bój pomiędzy Heroic a Teamem Spirit.

Zmagania spod szyldu SL i-League Invitational odbywają się w Szanghaju, a kadra prowadzona przez  Wiktora ‘TaZa’ Wojtasa otrzymała na nie bezpośrednie zaproszenie. W puli nagród turnieju ulokowano $150,000.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze