Fenomenalny gol Gikiewicza z przewrotki! "Polski Zlatan" (WIDEO)

Łukasz Gikiewicz szturmem podbił serca kibiców najwyższej jordańskiej klasy rozgrywkowej! W meczu 8. kolejki Al-Faisaly Amman - Al Buqaa (1:1) Polak wpisał się na listę strzelców spektakularną przewrotką! - Polski Zlatan - skomentował na Twitterze Adrian Mierzejewski.

W minionej kolejce jordańskiej Pierwszej Ligi zespół Gikiewicza podejmował na własnym terenie Al Buqaa. Od 30. minuty gospodarze musieli gonić wynik, gdyż gola samobójczego strzelił Rwad Khizaran. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy w polu karnym gości doszło do zamieszania, w wyniku którego piłka znalazła się nad Polakiem, a ten intuicyjnie złożył się do przewrotki i w niesamowicie efektownym stylu pokonał bramkarza!

- Polski Zlatan - skomentował za pośrednictwem swojego profilu twitterowego były reprezentant Polski Adrian Mierzejewski.