Nice 1 Liga: Bezbramkowy remis w meczu na szczycie

Piłka nożna

Starcie aktualnego lidera oraz wicelidera Nice 1 Ligi nie przyniosło rozstrzygnięcia, a nawet bramek. Chojniczanka (drugie miejsce w tabeli) zremisowała bezbramkowo z Miedzią Legnica (pierwsze miejsce), więc na dwóch pierwszych miejscach nic się nie zmieniło. W końcu wygrała za to Odra Opole.

Ostatnie spotkanie w Chojnicach między Chojniczanką a Miedzią Legnica, rozegrane w kwietniu 2017 roku, zakończyło się bezbramkowym remisem. Okazało się, że historia lubi się powtarzać, bo choć woli walki nie można było zawodnikom odmówić, to z precyzją było tego dnia trochę gorzej. Sytuacje oczywiście były, ale za każdym razem czegoś brakowało - jak choćby Przemysławowi Mystkowskiemu, który na kwadrans przed końcem minął kilku rywali, ale nie potrafił zaskoczyć Radosława Janukiewicza. Bramkarz gospodarzy - mimo tego, że miał sporo pracy - zdołał utrzymać czyste konto. Podobnie zresztą jak Łukasz Sapela: on z kolei wykazał się w doliczonym czasie gry.

Liczby nie kłamały: przed tą kolejką Chojniczanka oraz Miedź miały najlepsze defensywy w tym sezonie, które dopuściły do utraty 12-stu oraz 14-stu bramek. Remis 0:0 był widocznie temu meczowi pisany...

Po niezłym okresie Odra Opole złapała zadyszkę, nie wygrywając żadnego z ostatnich trzech meczów. Ta seria jest już jednak nieaktualna, gdyż podopieczni Mirosława Smyły pokonali przed własną publicznością GKS Tychy 1:0. Bohaterem gospodarzy został Gabriel Nowak, który wykorzystał dośrodkowanie Łukasza Winiarczyka.

Wyniki sobotnich meczów (KLIK)

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie