Bez potknięcia Virtus.pro dotarło do wielkiego finału chińskich zawodów. Dwa zwycięstwa w grupie oraz półfinałowy triumf nad Heroic pozwolił podopiecznym Jakuba ‘kubena’ Gurczyńskiego cieszyć się z promocji do meczu o złote medale. Jak się okazuje, w najważniejszym spotkaniu zmagań biało-czerwoni ponownie staną naprzeciw Renegades. Australijsko-amerykańska ekipa w półfinale pokonała bowiem HellRaisers.

Z Renegades „Złota piątka” mierzyła się już w etapie grupowym rozgrywek. Polacy bez większych problemów ograli wówczas swoich rywali na dwóch mapach, nie oddając im wielu rund. Jeśli więc spółka Jarosława ‘pashyBicepsa’ Jarząbkowskiego utrzyma stabilną formę, zdobycie głównej nagrody nie powinno sprawić jej wielkich problemów.

11:00 – Virtus.pro vs Renegades – BO3

Konfrontację zaplanowano na godzinę 11:00, a odbędzie się ona w systemie BO3.

Przypomnijmy, że w zawodach SL i-League Invitational w Szanghaju wzięło udział osiem składów – w tym pięć zaproszonych bezpośrednio przez organizatorów. O nagrody z puli $150,000 bili się również zawodnicy HellRaisers, Heroic, TyLoo, Flash Gaming, HAVU Gaming i Teamu Spirit.