Major nie dla AGO Gaming. Polacy ponownie gorsi od Teamu EnVyUs

E-sport
Major nie dla AGO Gaming. Polacy ponownie gorsi od Teamu EnVyUs
fot. HLTV

Do zwycięstwa z Teamem EnVyUs brakowało niewiele, ale AGO Gaming ostatecznie przegrało mecz z Francuzami. Tym samym „Aniołków” nie zobaczymy na Majorze w Bostonie.

To był dla AGO Gaming pojedynek ostatniej szansy. Po dramatycznej porażce z OpTic Gaming spółka Dominika ‘GruBego’ Świderskiego spadła do drabinki przegranych. Udany rewanż z Teamem EnVyUs – który wcześniej pokonał AGO w grupie – miał przedłużyć przygodę formacji znad Wisły na europejskim Minorze. I być może otworzyć drzwi do awansu na LAN-owe kwalifikacje na Majora.

 

Zaczęło się znakomicie, bo „Aniołki” – jakby całkowicie zapominając o grupowym potknięciu na Inferno – wypracowały sobie ogromną przewagę na mapie rywali. Cobblestone był przez nich nieustannie kontrolowany, a sytuacja na nim panująca opanowana od początku do końca. Po zgarnięciu pierwszej mapy znacznie urosły więc nadzieje na promocję biało-czerwonych do kolejnego etapu. Niestety, Overpass – mimo zaciętej pierwszej połówki – padł ostatecznie na konto Francuzów. O wszystkim zadecydować miał Cache. I tutaj znowu to Polacy popisywali się rewelacyjnymi zagraniami, znacznie wyprzedzając oponentów. Kiedy już ich triumf był niemal przypieczętowany, ekipa Damiana ‘furlana’ Kisłowskiego nagle się zatrzymała, oddając prawie wszystkie rundy reprezentantom EnVyUs. I nagle ich marzenia o Majorze – przynajmniej na kolejne kilka miesięcy – brutalnie się zakończyły.

AGO Gaming 1:2 Team EnVyUs
Cobblestone 16:8; Overpass 10:16; Cache 13:16

Ani zawodnicy PRIDE, ani AGO Gaming nie wykorzystali więc okazji, jaką dawał europejski Minor. O ile „Orzełki” nie wyszły nawet z grupy – przegrywając z OpTic Gaming i Space Soldiers – „Aniołki” dostały się do fazy pucharowej. W niej poległy jednak na wszystkich frontach.

Wszystkie mecze AGO Gaming na Minorze w Bukareszcie:
AGO Gaming 16:8 GODSENT – Cache
AGO Gaming 7:16 Team EnVyUs - Inferno
AGO Gaming 2:0 GODSENT – Mirage 16:3; Cobblestone 16:5
AGO Gaming 0:2 OpTic Gaming – Mirage 2:16; Train 2:16
AGO Gaming 1:2 Team EnVyUs – Cobblestone 16:8; Overpass 10:16; Cache 13:16

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie