Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom: Transmisja w Polsacie Sport
fot. wksczarni.pl

w poniedziałkowym meczu ósmej kolejki PlusLigi Aluron Virtu Warta Zawiercie podejmie Cerrad Czarnych Radom. Dla obu ekip nie był to wymarzony początek sezonu i zapewne jedni i drudzy zrobią wszystko, by zgarnąć komplet punktów. Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom w Polsacie Sport.

Siatkarze Warty jak na razie mają rozegranych zaledwie pięć spotkań - najmniej w całej lidze. Dodatkowo były to starcia prawie z samą czołówką, które zazwyczaj kończyły się porażką. Jedyne zwycięstwo odnieśli oni z Indykpolem AZS Olsztyn.

Radomianie również nie mają ostatnio łatwego życia. Najpierw przyszło im grać z mistrzami Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, ulegli 0:3. Potem przyszło starcie z wicemistrzami kraju, Skrą Bełchatów. Czarni potrafili się postawić, wygrali dwa pierwsze sety, ale ostatecznie przegrali po tie-breaku. W tym sezonie mogą pochwalić się dwoma zwycięstwami.

- Wiemy, że teren w Zawierciu jest bardzo trudny. Specyficzna hala, ale mamy nadzieję, że nasze ostatnie mecze pokazały, że nasza gra wyraźnie się poprawia i forma idzie do góry. Zapowiada się ciekawy pojedynek, bardzo zacięty, ale wierzymy w zwycięstwo. - zapowiada Robert Prygiel, szkoleniowiec Cerradu.

 

Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze