Fanka zaprosiła Fabregasa na noc. Jak zareagował?

Po niedzielnym meczu z Manchesterem United, który Chelsea wygrała 1:0, na Cesca Fabregasa czekała na Twitterze ciekawa propozycja. Pewna fanka zaproponowała mu bowiem wspólne spędzenie nocy. Jak zareagował Hiszpan?

W niedzielnym meczu z United Fabregas spędził na murawie Stamford Bridge 79 minut, znalazł się nawet w dogodnej sytuacji bramkowej, ale zmarnował podanie od Edena Hazarda uderzając jedynie w boczną siatkę. Hiszpana wyręczył w 55. minucie jego rodak Alvaro Morata, którego gol zapewnił Chelsea zwycięstwo nad wielkim rywalem z Manchesteru i obecnym wiceliderem Premier League.

I choć Fabregas nie został tego dnia bohaterem "The Blues", jedna z fanek udzielających się w internecie to właśnie jego zapragnęła zobaczyć w swojej sypialni.

"Byłoby wspaniale, gdybym mogła spędzić z tobą dzisiejszą noc. Co o tym myślisz?" - zagaiła 30-latka na Twitterze użytkowniczka Iin Egan.

Fabregas zamiast post zignorować albo wysłać fance prywatną wiadomość, postanowił załatwić sprawę otwarcie.

"Nie, dziękuję. Moja żona jest lepsza od wszystkich kobiet świata" - odpisał internautce Hiszpan.

Życiową partnerką 30-latka jest 42-letnia Daniella Semaan.

👒🐚💋

Post udostępniony przez Daniella Semaan (@daniellasemaan) 1 Sie, 2017 o 2:11 PDT

#TB Capri looks like you joseph 😍 @joseph4taktouk @cescf4bregas

Post udostępniony przez Daniella Semaan (@daniellasemaan) 25 Lip, 2017 o 9:08 PDT

My handsome man 🥂Throwing  it back to those 12 hours that passed like 12 minutes 💃🏻 💖

🌹💋

Post udostępniony przez Daniella Semaan (@daniellasemaan) 20 Lut, 2017 o 9:43 PST