FIFA 18: Neymar w końcu wygląda jak 222 miliony euro!

E-sport
FIFA 18: Neymar w końcu wygląda jak 222 miliony euro!
fot. PAP/Panoramic

Specjaliści z Electronic Arts pracują nad grą FIFA przez cały rok. Właśnie wprowadzili do obiegu aktualizację FIFA 18, która zawiera 58 nowych twarzy piłkarzy. Właściwie nie nowych, ale poprawionych. Zmiany dotyczą takich zawodników, jak David Silva i Neymar. Obaj wyglądają teraz naprawdę niesamowicie.

Najnowsza aktualizacja FIFA 18 była skierowana przede wszystkim na poprawienie wyglądu zawodników występujących w beniaminkach Premier League, czyli Newcastle United, Huddersfield Town i Brighton & Hove. Najwyższa angielska klasa rozgrywkowa jest bowiem w grze odwzorowana niesamowicie szczegółowo. Wystarczy wspomnieć, że każda z drużyn PL gra w FIFIE na własnym stadionie. Jak widać, twórcy dbają także o wygląd piłkarzy.

Nas jednak najbardziej interesują zmiany, jakim poddano wirtualne twarze największych gwiazd futbolu, a więc, jeśli mowa o najnowszej aktualizacji, Davida Silvy i Neymara. Pierwszego z nich pozbawiono długich włosów, drugiemu również zaktualizowano fryzurę, a jego twarz jeszcze bardziej przypomina Neymara, którego wszyscy dobrze znamy z telewizji. O wirtualny wizerunek Brazylijczyka EA Sports musi dbać szczególnie, wszak to najdroższy piłkarz w historii (kosztował PSG 222 mln euro), który przyciąga uwagę fanów z całego świata.

 

 

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze