Jędrzejczyk zabrała głos po porażce!

Sporty walki
Jędrzejczyk zabrała głos po porażce!
fot. PAP

Joanna Jędrzejczyk (14-1, 4 KO, 1 SUB) po porażce z Rose Namajunas (7-3, 1 KO, 5 SUB) podczas UFC 217 zapowiedziała szybki powrót do oktagonu największej organizacji MMA na świecie - Wrócę silniejsza niż kiedykolwiek - napisała Polka.

Jędrzejczyk na gali UFC 217 doznała pierwszej porażki w karierze. Polka już w pierwszej rundzie musiała uznać wyższość Amerykanki litewskiego pochodzenia i tym samym pożegnać się z pasem kategorii słomkowej.

 

Po pojedynku na jej twarzy widać było łzy, 30-latka była zdecydowaną faworytką, a jej porażkę można uznać za największą sensację gali. Mimo słabego występu Jędrzejczyk pojawiła się na konferencji prasowej, a w poniedziałek rano pierwszy raz wypowiedziała się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

 

- Patrzę z optymizmem w przyszłość. Wiem, że wrócę silniejsza niż kiedykolwiek i szybciej niż się tego spodziewacie. Dziękuję za wsparcie - czytamy na Facebooku Polki.

 

Być może w jej słowach jest sporo prawdy. Ona sama już zapowiedziała, że chce rewanżu. Walka z Namajunas była szóstą obroną pasa i zdaniem wielu drugie starcie z nową mistrzynią jej się należy.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze