KSW 41: Polski pojedynek na szczycie! Były mistrz poznał rywala

Sporty walki

Organizacja KSW ogłosiła kolejny pojedynek ze świątecznej karty gali oznaczonej numerkiem 41. Były mistrz kategorii piórkowej Marcin Wrzosek (12-4, 5 KO, 3 sub) zmierzy się z pnącym się w górę Romanem Szymańskim (10-3, 1 KO, 3 sub).

Karta walk gali KSW 41 rośnie w siłę! W katowickim spodku 23 grudnia zobaczymy starcie Marcina "Polish Zombie" Wrzoska z Romanem Szymańskim. Spekuluje się, że pojedynek wyłoni pretendenta do tytułu mistrzowskiego w limicie 66 kilogramów. O ten pas tego samego wieczoru zmierzą się Artur Sowiński (18-8, 6 KO, 7 sub, 2 NC) i Kleber Koike Erbst (22-4-1, 2 KO, 18 sub).
 
Po przygodzie w organizacji FEN Szymański zadebiutował w KSW w grudniu ubiegłego roku. Kategorię piórkową szturmuje od samego początku - już wygrany debiut z Sebastianem Romanowskim (11-8-1, 4 KO, 2 sub) został uznany walką wieczoru KSW 37. Na kolejnej gali pewnie pokonał Brazylijczyka Denilsona Nevesa (13-5, 6 KO, 3 sub).
 
"Polish Zombie" ostatnio stracił pas mistrzowski przegrywając z Koike Erbstem na gali Colosseum.
 
W walkach wieczoru wydarzenia w katowickim Spodku, Borys Mańkowski będzie bronił tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej przeciwko Dricusowi Du Plessis, a Popek Monster skrzyżuje rękawice z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim.
 

 

Skróty ostatnich walk Wrzoska i Szymańskiego w załączonych materiałach wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze