Piłka nożna

Sensacyjna separacja! Neymar i Emery blisko...

Wyniki uzyskiwane w tym sezonie przez paryski zespół robią wrażenie. PSG jest liderem w Ligue 1 oraz już zapewniło sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Jednak mimo świetnych rezultatów na boisku atmosfera w szatni stołecznego zespołu jest daleka od idealnej.

- Neymar ma wiele uwag przede wszystkim do odprawy organizowanych przez szkoleniowca. Emery przywiązuje ogromną uwagę do kwestii taktycznych, a były gwiazdor Barcelony ma całkowicie inne spojrzenie na to. Brazylijczyk na każdy kroku pokazuje, że chce czuć się wyjątkowo w nowym klubie. Między innymi, dlatego opuścić Barcę, ponieważ chciał wyjść z cienia Messiego. Natomiast Emery traktuje go na równi z innymi piłkarzami - donosi francuski "La Parisien".

Konflikt przybrał wręcz olbrzymie rozmiary. Sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że w końcu musiało dojść do spotkania sam na sam. Miało ono miejsce przed meczem Ligi Mistrzów z RSC Anderlechtem. - Rozmowa przebiegła pozytywnie i złagodziła konflikt. Jest nadzieja, że następne miesiące będą bardzo owocne dla samego Neymar i Emery'ego oraz całego zespołu - pisze "Telefoot".