Inne

FIFA 18: Najsłabszy zawodnik w grze nie jest...

Pożegnalnym meczem Artura Boruca w kadrze będzie towarzyskie starcie z Urugwajem na PGE Narodowym. Zanim jednak Boruc wyjdzie w piątkowy wieczór na realną murawę, wcześniej pojawił się już na boisku w wirtualnym świecie. Mecz Polska - Urugwaj rozegrali bowiem w grze FIFA 18 Piotr Zieliński i Paweł Wszołek.

Dwaj pomocnicy naszej kadry zadbali o to, żeby pożegnanie Boruca z biało-czerwonymi barwami wypadło godnie i zrobili wszystko, żeby nasz bramkarz zdobył swoją debiutancką bramkę w reprezentacji. Najpierw trafił więc do siatki z rzutu wolnego, podyktowanego po faulu na nim samym, a później dołożył drugiego gola po fantastycznej indywidualnej akcji i wydatnej pomocy Urugwajczyków.

Zgodnie ze scenariuszem Boruc zszedł z murawy w 44. minucie i został pożegnany owacją na stojąco przez kibiców. - To był nasz scenariusz na pożegnalny mecz Artura Boruca - podsumował wideo Piotr Zieliński, a Paweł Wszołek dodał: - Miejmy nadzieję, że tak to będzie wyglądało w piątek i odniesiemy tak okazałe zwycięstwo.