Boniek rządzi na Twitterze! Tym razem przekonał się o tym Krychowiak

Piłka nożna

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniew Boniek słynie między innymi z tego, że potrafi wykazać się ciętą ripostą na Twitterze. Przekonał się o tym Grzegorz Krychowiak, który próbował namówić Kamila Grosickiego, aby ten podczas treningów bardziej się uśmiechał.

Wybitny w przeszłości piłkarz od dawna jest bardzo aktywny na Twitterze. Często chętnie wchodzi w wymianę zdań z różnymi osobami, ale zazwyczaj robi to w niezwykle zabawny sposób. Tym razem również popisał się poczuciem humoru.

Po raz kolejny na tym słynnym portalu społecznościowym, 80-krotny reprezentant Polski skupił swoją uwagę na dwóch kadrowiczach - Grzegorzu Krychowiaku i Kamilu Grosickim. Ten drugi zamieścił zdjęcie z treningu kadry, na którym jest również "Krycha". Pomocnik West Bromwich Albion wytknął "Grosikowi", że ten wygląda na smutnego. - Trochę uśmiechu, Grosik - skomentował błyskawicznie Krychowiak.

Do rozmowy postanowił włączyć się sam prezes PZPN-u, który w swoim stylu napisał: - E tam, Grosik przeżywa jeszcze ostatnią porażkę w lidze, Ty to coś innego - same zwycięstwa - napisał ironicznie Boniek.

 

 

 

Zarówno drużyna Grosickiego - Hull City, jak i ekipa Krychowiaka - WBA radzą sobie fatalnie w ostatnim czasie. West Brom przegrał trzy ostatnie mecze ligowego z rzędu. Ponadto odkąd Krychowiak trafił na The Hawthorns, podopieczni Tony'ego Pulisa nie potrafią wygrać meczu. Polak wystąpił dotychczas w dziewięciu spotkaniach.

 

Z kolei zespołowi "Tygrysów", gdzie jednym z liderów jest właśnie polski skrzydłowy zdecydowanie bliżej jest do strefy spadkowej, niż do powrotu do Premier League. Bowiem Hull plasuje się na 20. miejscu w tabeli Championship. Dlatego przytyk prezesa Bońka w stronę naszych reprezentantów jest bardzo zasadny.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze