Kolejne zmiany w Immortals. Shz oficjalnie w zespole

Inne
Kolejne zmiany w Immortals. Shz oficjalnie w zespole
fot. HLTV.org

Temat zmian kadrowych w Immortals trwa. Brazylijczycy potwierdzili nazwisko nowego zawodnika. Jest nim Bruno ‘shz’ Martinelli.

Pseudonim Martinelliego łączono z „Nieśmiertelnymi” od kilku tygodni. W końcu plotki krążące wokół transferu zostały potwierdzone, a shz odszedł z Tempo Storm, by przywdziać trykot Immortals. Dziewiętnastoletni gracz w przeszłości reprezentował również m.in. MK3 e-Sports czy Remo Brave e-Sports. We wrześniu 2016 roku – po zasileniu szeregów Luminosity Gaming – zrobiło się o nim głośno. Swoje nazwisko zaczął prezentować przecież w prestiżowych ligach ESL Pro League czy ECS.

Aktualnie Immortals reprezentuje sześciu strzelców. Obecność w zespole Ricardo ‘boltza’ Prassa jest jednak niepewna. Ten trenuje bowiem z SK Gaming, czyli zespołem z którym zdobył nawet mistrzostwo EPICENTER w Sankt Petersburgu. Shz prawdopodobnie zastąpi więc Prassa na stałe.

Skład Immortals:

Lucas „steel” Lopes
João „horvy” Horvath
Lucas „destiny” Bullo
Caio „zqk” Fonseca
Bruno „shz” Martinelli

Ricardo „boltz” Prass – przyszłość w Immortals niepewna
Rafael „zakk” Fernandes – trener
Lincoln „fnx” Lau – rezerwa
Henrique „HEN1” Teles – rezerwa
Lucas „LUCAS1” Teles – rezerwa

Fala zmian zalewająca brazylijski skład sprawiła, że po kadrze Immortals, która w wakacje 2017 roku wywalczyła tytuł wicemistrzów krakowskiego PGL Majora, pozostał już tylko cień.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze