Kto jest największym kawalarzem w kadrze? "Czasem przesadza z głupimi żartami"

Piłka nożna

Reprezentacja Polski w ciągu kilku dni zagra dwa mecze towarzyskie z Urugwajem i Meksykiem, tymczasem przyszła pora na podsumowanie minionych el. MŚ 2018. Nie obeszło się bez elementów humorystycznych. Kto trzyma dobrą atmosferę w szatni? Kamil Grosicki, Wojciech Szczęsny, a może Grzegorz Krychowiak? Reprezentanci twierdzą inaczej!

Jak mogliśmy wiele razy zobaczyć na wideo nagrywanych i udostępnianych przez kanał "Łączy nas Piłka", w reprezentacji Polski panowała znakomita atmosfera. Liczne żarty i nagrania Grzegorza Krychowiaka z Wojciechem Szczęsnym, disco polo kultywowane przez Kamila Grosickiego czy szalona radość Sławomira Peszkę - to wszystko przekładało się na uśmiechy na twarzach, które finalnie sprzyjały dobrym wynikom.
 
Reprezentanci Polski zostali zapytani o największego kawalarza wśród nich, a odpowiedź niemal zawsze była taka sama. Największym żartownisiem jest Artur Jędrzejczyk!
 
Kamil Grosicki: Jędza ma dobre żarty, ale ja też lubię rozluźniać atmosferę! On trzyma się z zawodnikami młodszymi, rozbawiając ich i wprowadzając w nasze realia, ja zaś mam większą łatwość w relacjach z kolegami, którzy w kadrze są tak długo jak ja. Nie zapominajmy, że jest też Sławek Peszko.
 
Kamil Glik: Wrócił Artur, który jest mocną osobowością, z mocnym charakterem. Nie zapomnijmy, że obok wielkiego poczucia humoru ma też duże serce i jest otwarty dla wszystkich. Nie jest to żadna nowość, że to on jest numerem jeden.
 
Michał Pazdan: To chyba widać na filmikach, że to Artek, inaczej Jędza. Jest to osoba, która naturalnie jest pozbawiona wszelkich przemyśleń - mówi co myśli. Zazwyczaj jest śmiesznie, ale czasem zdarzają mu się naprawdę głupie żarty. Warto mieć taką osobę w drużynie.
 
Zawodnik Legii Warszawa do kadry wraca po przerwie spowodowanej kontuzją.
 
Nieco mniej personalnie wypowiedział się Grzegorz Krychowiak, który pochwalił atmosferę panującą w zespole. - Kadra zna się już naprawdę długo. Atmosfera jest bardzo dobra, a jak są wyniki, ta jest jeszcze lepsza. Atmosfera to podstawa - powiedział.
 
Wypowiedzi reprezentantów Polski w załączonym materiale wideo.
Marcin Feddek, ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze