Piłka nożna

Polska - Urugwaj. Glik: Żałuję, że Suarez nie...

Reprezentanci Polski w stolicy przygotowują się do meczów towarzyskich z Urugwajem oraz Meksykiem. Podopieczni Nawałki odbywają zajęcia m.in. na stadionie warszawskiej Polonii.

Jednym z momentów treningu postanowił podzielić się Kamil Grosicki, który zamieścił na Twitterze swoje zdjęcie Grzegorzem Krychowiakiem. Na twarzy "Grosika" zabrakło trochę uśmiechu, co błyskawicznie zostało wychwycone przez reprezentacyjnego kolegę.

- Trochę uśmiechu Grosik - napisał Krychowiak.

Komentarz nie uszedł uwadzę Zbigniewa Bońka, który postanowił "wbić małą szpileczkę" pomocnikowi West Bromwich Albion i odniósł się do postawy jego klubu w ligowych rozgrywkach.

- E tam... Grosik przeżywa jeszcze ostatnią porażkę w lidze, Ty to coś innego. Same zwycięstwa - skomentował z ironią Prezes PZPN.

I faktycznie w ostatnim czasie klub Krychowiaka spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Drużyna West Bromwich Albion przegrała ostatnie trzy spotkania Premier League i jest jedynym zespołem w całej stawce, który w ostatnich pięciu kolejkach nie odnotował żadnego zwycięstwa! WBA sklasyfikowane jest aktualnie na 16. pozycji w ligowej tabeli.