El. MŚ 2018: Irlandia Północna - Szwajcaria. Transmisja meczu w Polsacie Sport.

Piłka nożna
El. MŚ 2018: Irlandia Północna - Szwajcaria. Transmisja meczu w Polsacie Sport.
fot. PAP

Listopad to czas emocji związanych z barażami do przyszłorocznych mistrzostw świata. W czwartkowy wieczór w Belfaście zmierzą się rywale Polaków z Euro 2016 - Irlandia Północna i Szwajcaria. Będzie to pierwsze oficjalne spotkanie tych reprezentacji. Transmisja meczu Irlandia Płn. - Szwajcaria od godziny 20:35 w Polsacie Sport.

Reprezentacja Szwajcarii może mówić o prawdziwym pechu. Aż do ostatniego meczu grupowych eliminacji Mistrzostw Świata 2018 Helweci pozostawali niepokonani, a do awansu wystarczył im remis z Portugalią. Podopieczni Vladimira Petkovicia przegrali jednak, w cieniu sędziowskich kontrowesji, z aktualnymi Mistrzami Europy 0:2, co zepchnęło ich na drugie miejsce w grupie B, oznaczające udział w barażach.

Dla Irlandii Północnej, która podobnie jak podczas Euro 2016 znalazła się w grupie z aktualnymi Mistrzami Świata - Niemcami, udział w barażach był realnym celem. Drużyna prowadzona przez Michaela O’Neilla przegrała wprawdzie w ostanim meczu z Norwegią 0:1, jednak miała już wtedy bezpieczną przewagę 6. punktów nad Skandynawami.

Faworytem tego stracia jest Szwajcaria, jednak grająca u siebie Irlandia Północna z pewnością będzie chciała pokusić się o niespodziankę. Goście natomiast mocno liczą na swojego najlepszegpo strzelca - Harisa Seferovicia oraz Xherdana Shaqiriego.

Transmisja meczu Irlandia Północna - Szwajcaria od godziny 20:35 w Polsacie Sport.

Stadion: Windsor Park, Belfast

Sędzia: Ovidiu Haţegan (Rumunia)

no, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze