PRIDE adoptowało parę orłów z gdańskiego ZOO

E-sport
PRIDE adoptowało parę orłów z gdańskiego ZOO
fot. Materiały prasowe/PRIDE

Od 1 listopada przez kolejne 12 miesięcy PRIDE będzie wspierać finansowo opiekę nad piękną parą orłów stepowych zamieszkujących gdańskie ZOO. Drużyna objęła patronat nad zwierzętami, które utożsamiają wartości zespołu: dumę, niezależność, siłę i waleczność.

Jak dotąd ptaki nie miały imion, dlatego teraz z okazji objęcia patronatu, PRIDE zorganizował na swoim facebooku publiczny konkurs na nazwanie zwierząt. Imiona nadane przez fanów drużyny to: Prajdzik - dla samca i Pesteczka - dla samicy. Imiona zostaną teraz umieszczone na tabliczce w ZOO. Ptaki urodziły się w 2001 roku, tutejsi zoolodzy przewidują, że być może wkrótce orły doczekają się potomstwa. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa ze strony drużyny esportowej w Polsce a może i na świecie.

 

 Ostatnie sukcesy PRIDE to m.in. zwycięstwo nad Ninjas in Pyjamas i zakwalifikowanie się na minor w Bukareszcie, 1. miejsce Puchar Polski Cybersport, 1. miejsce Polskiej Ligi Esportowej, 1. miejsce ROG MASTERS PL Qualifier czy 2. miejsce na Mistrzostwach Polski ESL.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie