McGregor wtargnął do klatki w trakcie gali! Doszło do przepychanki z sędzią KSW (WIDEO)

Sporty walki
McGregor wtargnął do klatki w trakcie gali! Doszło do przepychanki z sędzią KSW (WIDEO)
fot. Youtube

Conor McGregor uwielbia wspierać swoich przyjaciół i... zwracać na siebie uwagę. Irlandczyk podczas gali Bellator 187 w Dublinie wskoczył nieproszony do klatki tuż po zakończeniu pojedynku Charlie'ego Warda (4-3, 2 KO), który znokautował Johna Redmonda. McGregorowi nie spodobała się reakcja sędziego Marka Goddarda i przez chwilę było bardzo nerwowo!

McGregor nigdy nie pozostanie niezauważony. Podczas gali Bellator 187 nie znajdował się w narożniku przyjaciela Charlie'ego Warda, ale postanowił aktywnie wspierać swojego klubowego kolegę. Tuż po przerwaniu pojedynku w pierwszej rundzie Irlandczyk błyskawicznie wbiegł do klatki, aby świętować wygraną ze zwycięzcą. Arbiter nakazał stanowczo opuścić klatkę McGregorowi, a reakcja nie spodobała się sędziemu Goddardowi.

Irlandczyk później jeszcze odepchnął arbitra, który sprawdzał stan zdrowia przegranego. Ostatecznie "The Notorious" został wyprowadzony z klatki.

Warto zaznaczyć, że pomiędzy Goddardem a McGregorem doszło niedawno do konfrontacji podczas UFC Fight Night w Gdańsku. Wtedy sędzia nakazał głośno dopingującemu Irlandczykowi opuścić narożnik Artema Lobova.

Kibice Goddarda mogą kojarzyć również z gal KSW. Podczas ostatniej gali KSW 40 Brytyjczyk był jednym z arbitrów. Sędziował m.in. pojedynek pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Normanem Parke'em.


mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze