Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W piątkowy wieczór siatkarze Cuprumu Lubin podejmą we własnej hali siedmiokrotnych mistrzów Polski - Asseco Resovię. Obie drużyny znajdują się w tabeli obok siebie, dzielą je dwa punkty, jednak rzeszowianie mają rozegrany jeden mecz mniej. Transmisja meczu Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport.

Lubinianie nie notują ostatnio najlepszej serii. Po wymęczonej wygranej z Wartą Zawiercie (3:2), przegrali 0:3 z Jastrzębskim Węglem. "Miedziowi" po dobrym początku sezonu, znowu będą chcieli znaleźć się w górnej części tabeli. W Cuprumie kontuzję wciąż leczy jeden z kluczowych graczy - Robert Taht.

Siatkarze Asseco Resovii spędzili ostatnio kilka dni w Arłamowie, skąd bezpośrednio udali się do Lubina. W "14" znaleźli się rekonwalescenci - Lukas Tichacek i Aleksander Śliwka, ich występ jest jednak mało prawdopodobny. Lubińska hala nie jest terenem przyjaznym dla rzeszowskiej drużyny, w sezonach 16/17 i 15/16 Resovia przegrała tu 0:3. Siedmiokrotni mistrzowie Polski będą chcieli przełamać tę niekorzystną passę.

Transmisja meczu Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 18:00 w Polsacie Sport.

no, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze