Finał europejskiej ligi Wargaming.net na żywo w Katowicach! (WIDEO)

E-sport
Finał europejskiej ligi Wargaming.net na żywo w Katowicach! (WIDEO)
fot. Materiały prasowe/Wargaming.net

Drużyny z Polakami w składach, wysokie stawki, widowisko esportowe na najwyższym poziomie - wszystko to w Katowicach podczas finałów europejskiej ligi w World of Tanks.

Już w przyszłą niedzielę (19.11.2017) odbędzie się finał europejskiej ligi esportowej w World of Tanks. Na żywo, przed zgromadzoną publicznością w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (ul. Sławika i Antalla 1) poznamy najlepszą drużynę „starego kontynentu”. Zawodnicy walczą o duże stawki - tytuł mistrzów Europy i 100 000 USD (ok. 365 000 PLN) w puli zawodów.

Przed zgromadzoną publicznością wystąpią cztery drużyny esportowe, które zostały wyłonione w toku rywalizacji ligowej. W mistrzostwach zobaczymy Kazna Kru, DiNG, Ooops The Tough Girraffes oraz GoHard. Warto podkreślić, ze w trzech pierwszych drużynach występują polscy zawodnicy. Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest nagroda 50.000 USD (ok. 182 500 PLN), drugie miejsce to 25 000 USD (ok. 91 250 PLN), a trzecie i czwarte pozycje nagrodzone zostaną kwotami po 12 500 USD (ok. 45 625 PLN). Ponadto trzy najlepsze drużyny pojadą na finałowe rozgrywki światowe do Moskwy w grudniu bieżącego roku, aby reprezentować nasz region. Zdecydowanie jest o co walczyć!

Mistrzostwa rozpoczną się pierwszym meczem około godziny 11.50 w przyszłą niedzielę. Na widzów czekają konkursy z nagrodami, niespodzianki i atrakcje. Zachęcamy również do śledzenia transmisji na żywo pod adresem http://wgl.gg/watch. Podczas streamu internetowego będzie można zobaczyć najlepsze drużyny w akcji oraz również wygrać nagrody.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze