Polska - Urugwaj: Znamy skład Biało-Czerwonych!

Piłka nożna

Selekcjoner reprezentacji Adam Nawałka miał o czym myśleć, wybierając podstawową jedenastkę na towarzyski mecz z Urugwajem. Tym bardziej, że z powodów zdrowotnych wypadli Michał Pazdan i Robert Lewandowski. Już wiemy, kto rozpocznie mecz od pierwszej minuty.

Selekcjoner Biało-Czerwonych postawi na następującą jedenastkę: Artur Boruc - Thiago Cionek, Kamil Glik, Jarosław Jach - Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Maciej Rybus - Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki - Kamil Wilczek.

 

 

Jak widać, w składzie znalazł się jeden debiutant. To Jach, który na co dzień reprezentuje barwy Zagłębia Lubin. Spotkanie z Urugwajem będzie okazją, by sprawdzić nowe ustawienie drużyny. W obronie, oprócz wspomnianego Jacha, zagrają Cionek i Glik.

 

W drugiej linii zobaczymy Bereszyńskiego, Krychowiaka, Góralskiego i Rybusa. Przed nimi będą operować Błaszczykowski i Grosicki, których zadaniem będzie wspieranie grającego na szpicy Wilczka.

 

Mecz Polska - Urugwaj zostanie rozegrany na PGE Narodowym w Warszawie. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:45.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie