Siatkarski nokaut! Resovia straciła 10 punktów z rzędu (WIDEO)

Asseco Resovia w piątkowy wieczór mierzyła się w Lubinie z miejscowym Cuprum w ramach 9. kolejki spotkań Plusligi. W pierwszym secie mieliśmy do czynienia z prawdziwym siatkarskim nokautem, bowiem rzeszowianie od stanu 14:11 dla Cuprum stracili aż 10 punktów z rzędu!

W połowie pierwszego seta nic nie zapowiadało jednak takiej demolki w wykonaniu gospodarzy. Przy stanie 14:11 lubinianie wygrali jednak bardzo długą akcję, która napędziła ich tak mocno, że zdobyli oni aż 10 punktów z rzędu. Jednym z głównych autorów tak znakomitej serii był Łukasz Kaczmarek, który wszedł w pole serwisowe i znakomitymi zagrywkami zupełnie rozbił przyjęcie gości.

Kapitalna passa Cuprum zakończyła się przy stanie 24:11 po zagrywce Kaczmarka w siatkę, ale już chwilę później atakujący gospodarzy i reprezentacji Polski zakończył seta na prawym skrzydle.

Siatkarski nokaut w załączonym materiale wideo.