Trzy piłkarki i pusta bramka? Komiczny kiks w Lidze Mistrzów! (WIDEO)

Piłka nożna
Trzy piłkarki i pusta bramka? Komiczny kiks w Lidze Mistrzów! (WIDEO)
fot. Twitter

W pierwszej serii spotkań 1/16 finału kobiecej Ligi Mistrzów kibice nie mogli narzekać na brak goli. W jednym z meczów Barcelona aż sześcioma bramkami pokonała Gintrę. Z tego spotkania jednak największym rozgłosem cieszyła się zmarnowana sytuacja Litwinek. Trzy piłkarki i pusta bramka? To da się zepsuć!

Kobieca Barcelona jest zdecydowanym faworytem dwumeczu 1/16 finału Ligi Mistrzów.  W pierwszym, wyjazdowym spotkaniu katalońska drużyna pewnie, bo aż 6:0, pokonała Gintrę. Na stadionie poza sześcioma bramkami kibice byli świadkami kuriozalnej wpadki Litwinek.

W 67. minucie spotkania drużyna gospodarzy, przy rezultacie 0:3, stanęła przed doskonałą szansą na zdobycie honorowego trafienia. Błąd popełniła bramkarka gości Sandra Panos i trzy piłkarki Gintry znalazły się przed pustą bramką. Walka o piłkę pomiędzy nimi była jednak na tyle zażarta, że dwie z nich wywróciły się, a piłka znalazła się ostatecznie w posiadaniu przyjezdnej ekipy.

Komiczną sytuacją postanowiła podzielić się z kibicami na swoim Twitterze Litewska Federacja Piłki Nożnej. - Zły dzień w biurze - tak zostało podpisane załączone wideo.


mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie