Cudowny trik Mbappe! Walijczyk oszukany ruletą bez przyjęcia (WIDEO)

Kylian Mbappe po raz kolejny zachwycił nas niesamowitą techniką mimo zaledwie 18 lat! Jedna z gwiazd PSG, która niedawno otrzymała nagrodę "Złotego Chłopca" przyczyniła się do zwycięstwa reprezentacji Francji nad Walią 2:0 w meczu towarzyskim. Mbappe nie zdobył żadnej z bramek, jednak zabawił kibiców cudownym trikiem przy linii bocznej.

Didier Deschamps postawił w meczu z Walią na ofensywę. Od pierwszej minuty obok Mbappe zagrali Kingsley Coman, Olivier Giroud i Antoine Griezmann. Wynik w 18. minucie otworzył ten ostatni, a Francuzi ostatecznie zwyciężyli 2:0. Pod lupę warto było jednak wziąć występ gwiazdy PSG, która w drugiej połowie zabawiła publiczność piękną ruletą.

18-latek w taki właśnie sposób przyjął podanie Benjamina Pavarda, widowiskowo oszukując Neila Taylora. Dla młodziutkiego napastnika był to już dziewiąty występ w seniorskiej reprezentacji. Francuzi będą jednym z głównych faworytów na MŚ 2018 w Rosji.

Trik Kyliana Mbappe w załączonym materiale wideo.