Mecz pokazowy "Wojskowych" na stadionie Legii. Zwyciężył mistrz Polski

E-sport

Do bratobójczego pojedynku doszło na stadionie Legii Warszawa. Miłosz ‘milosz93’ Bogdanowski oraz Michał ‘sroka’ Srokosz zmierzyli się w meczu pokazowym w ramach wydarzenia zorganizowanego przez PRIDE.

Na stadionie Legii Warszawa odbywają się finały Akademii PRIDE. W przerwie od wyszukiwania młodych talentów esportowych odbył się pokazowy pojedynek między reprezentantami esportowej sekcji „Wojskowych”. Naprzeciw siebie stanęli: sroka – pierwszy zawodnik w Polsce związany profesjonalnym kontraktem z klubem piłkarskim oraz milosz93 – aktualny mistrz Polski w FIFA. Po niezwykle wyrównanym starciu, czterech golach w regulaminowym czasie gry, a także przewrotnie wykonywanych rzutach karnych, pięść w geście zwycięstwa uniósł w końcu Bogdanowski.

 

Miłosz ‘milosz93’ Bogdanowski 2:2 (K: 3:2) Michał ‘sroka’ Srokosz

 

Mecz uświetnił komentarz Macieja Sawickiego i Adriana Kostrzębskiego. Sawicki – poważany w świecie dziennikarz, komentator i ekspert oraz Kostrzębski – m.in. rzecznik prasowy ESL Polska, to dziś jedne z najbardziej wpływowych i opiniotwórczych osób w polskim esporcie. Mało kto pamięta jednak, że kariera „Sawika” i „Cyca” rozpoczynała się choćby od  komentowania rozgrywek esportowych w kultowym HeadShot TV. Był to więc ciekawy powrót do przeszłości.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie