Kłos gościem Cafe Futbol!

Piłka nożna
Kłos gościem Cafe Futbol!
fot. Polsat Sport

Reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do przyszłorocznych mistrzostw świata. Nic więc dziwnego, że tematem najbliższego magazynu Cafe Futbol będą mecze towarzyskie Biało-Czerwonych. Gośćmi Mateusza Borka będą nasi stali eksperci Roman Kołtoń i Tomasz Hajto, a także były reprezentant Polski Tomasz Kłos. Na Cafe Futbol zapraszamy już w niedzielę o 11:00 do Polsatu Sport. Dogrywka od 12:25 tylko na Polsatsport.pl.

W najbliższym Cafe Futbol eksperci w naszym studiu porozmawiają o meczach towarzyskich reprezentacji Polski rozpoczynających przygotowania do mundialu w Rosji. Pierwszy pojedynek z Urugwajem zakończony bezbramkowym remisem Orły Nawałki rozegrały w zupełnie nowym ustawieniu. Pod nieobecność filarów drużyny, takich jak Robert Lewandowski czy Łukasz Piszczek, szansę na zaprezentowanie się otrzymali nowi gracze. Czy spełnili oczekiwania trenera?

Gościem będzie Kłos, który realia reprezentacyjne zna bardzo dobrze. Sam występował w biało-czerwonych barwach przez osiem lat. Nie zabraknie również pikantnego kącika Cezarego Kowalskiego.

Cafe Futbol w niedzielę o 11:00 w Polsacie Sport. Dogrywka Cafe Futbol od 12:25 tylko na Polsatsport.pl.

 

W komentarzach zapraszamy do zadawania pytań. Podczas programu można zadawać pytania lub włączyć się do dyskusji za pośrednictwem Twittera pod hashtagiem #CafeFutbol.

Prowadzący: Mateusz Borek
Gość:  Tomasz Kłos
Ekspert: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze