ESL Pro League: Kto wystąpi w finałach siódmego sezonu?

E-sport
ESL Pro League: Kto wystąpi w finałach siódmego sezonu?
fot. HLTV

Zakończył się internetowy etap ESL Pro League. Poznaliśmy więc finalistów szóstego sezonu prestiżowych rozgrywek zarówno z obu regionów.

Najlepiej w Europie poradzili sobie reprezentanci fnatic. Tuż za nimi pojawili się natomiast wicemistrzowie piątego sezonu – North. Na turnieju zwieńczającym ligę zobaczymy także FaZe Clan, Astralis, Ninjas in Pyjamas oraz HellRaisers. Co ciekawe, promocji do fazy pucharowej nie uzyskali zwycięzcy poprzedniej edycji zmagań – gracze G2 Esports. Z ESL Pro League pożegnać muszą się natomiast reprezentanci BIG. Rewelacja ostatnich miesięcy uplasowała się na ostatnim miejscu w tabeli, spadając do rozgrywek postawionych szczebel niżej – ESEA Premier. W barażach o pozostanie w EPL zobaczymy z kolei Natus Vincere i GODSENT.

Jeśli chodzi o region amerykański – na finałach w Odense nie zabraknie liderów klasyfikacji z OpTic Gaming, SK Gaming, Teamu Liquid, NRG Esports, Misfits oraz Luminosity Gaming. Z ligą profesjonalistów pożegnać muszą się strzelcy Ghost Gaming, a do walki w barażach staną reprezentanci Immortals oraz Rogue.

Pełna lista uczestników finałów szóstego sezonu ESL Pro League: fnatic, North, FaZe Clan, Astralis, Ninjas in Pyjamas, HellRaisers, OpTic Gaming, SK Gaming, Team Liquid, NRG Esports, Misfits

Finały szóstego sezonu ESL Pro League odbywać się będą w duńskim Odense od 5 do 10 grudnia. Uczestnicy powalczą o nagrody z puli $750,000.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie