Wach - Miller: Skrót walki (WIDEO)

Sporty walki

Mariusz Wach (33-3, 17 KO) przegrał z Jarrellem Millerem (20-0-1, 18 KO) oraz z kontuzją łokcia podczas gali w Uniondale. Polski pięściarz długimi momentami potrafił sprawić sporo kłopotów Amerykaninowi. Skrót walki w załączonym wideo.

Wach doskonale rozpoczął pojedynek z Millerem. Polski pięściarz aktywnie pracował lewą ręką, a z upływem kolejnych minut coraz częściej korzystał również z prawej ręki. Pojawiały się nie tylko proste, ale także ciosy sierpowe oraz podbródkowe.

Do kluczowej sytuacji dla losów pojedynku doszło jednak w 7. rundzie, kiedy przy blokowaniu jednego z uderzeń Wach doznał kontuzji prawego łokcia. Uraz znacznie utrudniał "Wikingowi" kontynuowanie pojedynku, który ostatecznie został przerwany przez sędziów w dziewiątej odsłonie.

Powtórka walki Mariusza Wacha z Jarrellem Millerem w niedzielę o godzinie 8:30 oraz 20:00 w Polsacie Sport.

W załączonym materiale wideo skrót walki Wach - Miller.