Polska - Meksyk: Jędrzejczyk zniszczył "latającą piłkę" (WIDEO)

Piłka nożna
Polska - Meksyk: Jędrzejczyk zniszczył "latającą piłkę" (WIDEO)
fot. CyfraSport

Artur Jędrzejczyk po kilku tygodniach nieobecności w reprezentacji Polski spowodowanej kontuzją powrócił i od razu jest o nim głośno. Obrońca Legii znalazł się w wyjściowym składzie na Meksyk, jednak tuż przed meczem... zniszczył nietypowy element dekoracji stadionu w Gdańsku!

Reprezentacja Polski 13 listopada po raz pierwszy od wielu miesięcy przeniosła się ze Stadionu Narodowego do Gdańska, by rozegrać kończący rok mecz towarzyski z Meksykiem. Adam Nawałka nie mógł tego wieczoru skorzystać z wielu kluczowych zawodników, jednak i tak zainteresowanie spotkaniem było ogromne.

Specjalnie na tę okazję PZPN przygotował niespotykany gadżet, bo tak należy nazwać... lewitującą piłkę. Ten nie przetrwał jednak spotkania ze wścibskim Arturem Jędrzejczykiem, który starał się zakręcić futbolówką. Konstrukcja nie wytrzymała...

Niefortunne zdarzenie nie wpłynęło jednak na decyzje personalne Nawałki, który desygnował obrońcę Legii na mecz z rywalami z Ameryki Środkowej. W przerwie 30-latek został jednak zmieniony przez Pawła Wszołka.

 

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie