IKEA zadrwiła z Włochów. "Mamy odpowiednią ławkę dla waszego trenera"

Piłka nożna

Konfrontacja barażowa pomiędzy reprezentacjami Włoch i Szwecji o wejście do przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji była bardzo zacięta. Ostatecznie lepsi o jedną bramkę okazali się ci drudzy. W trakcie tej rywalizacji nie brakowało również złośliwych komentarzy jednych i drugich za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do akcji włączyła się także znana na całym świecie szwedzka firma IKEA.

Na oficjalnym koncie twitterowym giganta w branży produkcji mebli oraz artykułów dekoracyjnych pojawił się post na którym został zamieszczony obrazek drewnianej ławki, natomiast na górze widnieje napis „Wybaczcie, ławka dla Gian Piero od nas”. Chodzi rzecz jasna o Giampiero Venture, który w rewanżowym meczu barażowym na San Siro przeciwko Szwecji prawdopodobnie po raz ostatni zasiadł na ławce trenerskiej w roli selekcjonera Włochów. Na dole można przeczytać „tylko oddajcie nam ołówki” w nawiązaniu do wszystkich punktów IKEA, w których dochodzi do przywłaszczania sobie przez klientów firmowych przyborów.

 

Włoskie media skwitowały to jako genialną złośliwość przy jednoczesnym szacunku i zachowaniu dobrego smaku.„Szwedzi nas po prostu... rozmontowali” - przyznają.

 

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie