Najlepsze akcje pashyBicepsa ze snajperką (WIDEO)

E-sport
Najlepsze akcje pashyBicepsa ze snajperką (WIDEO)
fot. Maxim

Organizacja Virtus.pro postanowiła uwiecznić najlepsze akcje Jarosława ‘pashyBicepsa’ Jarząbkowskiego w krótkim filmie. Podsumowując rok, przedstawiła zagrania Polaka ze snajperką w ręku.

Virtus.pro świetnie rozpoczęło rok 2017, zdobywając brązowe medale World Electronic Sports Games, tytuł wicemistrza ELEAGUE Majora w Atlancie oraz wygrywając DreamHacka Masters w Las Vegas. Po turnieju w stolicy hazardu biało-czerwoni przechodzili jednak ogromny, najprawdopodobniej największy w karierze kryzys, ponosząc klęskę na wszystkich frontach. Przebudzili się m.in. podczas krakowskiego PGL Majora, a także ostatnio – w Sankt Petersburgu oraz Szanghaju. Przez cały rok – w dołku czy na szczycie – pashaBiceps wyrabiał sobie miano jednego z najbardziej stabilnych graczy formacji. I po pewnej przerwie znów na serwerach siał postrach, dzierżąc w dłoniach AWP.

To właśnie akcje pashy ze snajperką w ręku postanowiła uwiecznić ekipa Virtus.pro. W podsumowaniu roku 2017 znalazły się zagrania, w których Jarząbkowski niezwykle groźną bronią do parteru sprowadzał graczy Gambit Esports, Immortals, Astralis, fnatic czy G2 Esports.

 

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie