Team Kinguin rozpocznie w nocy turniej w Korei

E-sport
Team Kinguin rozpocznie w nocy turniej w Korei
fot. HLTV.org

Team Kinguin w nocy z czwartku na piątek rozpocznie zmagania w południowokoreańskim turnieju WEGL 2017 Super Fight Invitational. Pierwszym rywalem Polaków będzie chińskie ViCi Gaming.

Organizatorzy zawodów spod szyldu World Esport Games & Leagues do południowokoreańskiego Busan zaprosili wyłącznie cztery zespoły. W gronie tym znaleźli się także Polacy z Teamu Kinguin. Oprócz „Pingwinów” do walki o nagrody z puli ponad $50,000 staną Koreańczycy z Ardeont Academy, australijskie Chiefs eSports Club oraz ViCi Gaming z Chin. To właśnie z reprezentantami Państwa Środka przyjdzie się zmierzyć formacji znad Wisły na samym początku.

 

04:00 – Team Kinguin vs ViCi Gaming – BO3 

 

Z racji tego, że turniej odbywa się w Azji, mecze transmitowane są w godzinach nieprzyjaznych dla widzów z Europy. Podopieczni Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego w szranki ze swoimi rywalami staną przecież o godzinie 04:00 czasu polskiego. Warto nadmienić, że biało-czerwoni nie wspominają dobrze poprzedniego pojedynku z ViCi Gaming. Podczas odbywającego się Chinach ZOTAC World Cup Azjaci pokonali Team Kinguin 2:1.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie