Jak trenują esportowcy Legii Warszawa? FIFA to nie wszystko! (WIDEO)

E-sport
Jak trenują esportowcy Legii Warszawa? FIFA to nie wszystko! (WIDEO)
fot. Legia Warszawa

W zeszłym tygodniu odbyło się zgrupowanie esportowej sekcji Legii Warszawa. Na stadionie „Wojskowych” wirtualni piłkarze rozwijali swoje umiejętności w grze FIFA, a także oddawali się innym zajęciom. Wszystko uwieczniono w specjalnie przygotowanym filmie.

Głównym celem zjazdu był rzecz jasna trening w FIFA 18. Michał ‘Sroka’ Srokosz i Miłosz ‘Miłosz93’ Bogdanowski znaczną część sześciodniowego bootcampu poświęcili na szlifowanie swoich zagrań, analizę błędów i wzajemną wymianę spostrzeżeń dotyczących nowej wersji gry. Naukę wyniesioną z treningów wykorzystali z resztą w czterech meczach towarzyskich z reprezentantami: zaprzyjaźnionego ADO Den Haag, a także Ajaksu Amsterdam, Sportingu CP oraz włoskiego Empoli. Co ciekawe, Miłosz93 zwyciężył wszystkie swoje pojedynki. - W meczu z Holendrami nie byłem faworytem, ale udało mi się wygrać. W drugim meczu potwierdziłem swoją przewagę i odniosłem pewne zwycięstwo – powiedział po meczu. Sroce udało się natomiast pokonać Sporting i Empoli. Wszystkie konfrontacje dostępne są na kanale Twitch Legii Warszawa.

 

„Legioniści” nie ograniczyli się jednak wyłącznie do gry w FIFA. W międzyczasie odbyli zajęcia z trenerem od przygotowania fizycznego, a także przeszli szkolenie medialne. Zaprezentowano im zestaw ćwiczeń, które pomogą zachować kondycję fizyczną po wielogodzinnych maratonach spędzonych przed monitorem, a także przedstawiono wskazówki mające pomóc im w prowadzeniu kanałów społecznościowych oraz w kontakcie z dziennikarzami. Wszystko uwieczniono w poniższym wideo.

 

 

Bootcamp zwieńczyło pokazowe starcie Bogdanowskiego i Srokosza podczas odbywającej się na stadionie Legii Akademii PRIDE. - To na pewno bardzo fajny pomysł, bo to pierwsza taka inicjatywa w Polsce. To coś zupełnie nowego i nauczyło nas bardzo wiele – podsumował Sroka zakończony zjazd.

 

Wyniki esportowców Legii Warszawa:


Legia vs ADO Den Haag:
@milosz93 vs. @MitchelDecibel  10:3 (4:1, 6:2)
@michalsrokosz96 vs.@MitchelDecibel  2:3 (2:0, 0:2, wygrana ADO Den Haag po złotej bramce)

 

Legia vs Sporting:
@michalsrokosz96 vs. @RastaArtur 5-4 (1-2, 3-2, wygrana po złotym golu)
@milosz93 vs. @RastaArtur 9-4 (3-2, 6-2)

 

Legia vs Empoli:
@milosz93 vs. @Empoli_FaalcaaS 9-7 (4-6, 5-1)
@michalsrokosz96 vs.@Empoli_FaalcaaS 7-6 (3-4, 3-2, zwycięstwo po złotym golu)

 

Legia vs Ajax:
@milosz93 vs. @DaniHagebeuk 6-4 (3-2, 1-2, wygrana w srebrnym golu 2-0)
@michalsrokosz96  vs. @DaniHagebeuk 0-3 (tylko jeden mecz)

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze