Ronaldo chce mieć siedmioro dzieci i tyle samo "Złotych Piłek"

Piłka nożna
Ronaldo chce mieć siedmioro dzieci i tyle samo "Złotych Piłek"
fot. PAP

Słynny Cristiano Ronaldo (Real Madryt) przyznał w wywiadzie dla francuskiego dziennika "L'Equipe", że chce mieć siedmioro dzieci i tyle samo "Złotych Piłek". Kilka dni temu na świat przyszła jego czwarta pociecha, córeczka Alana Martina.

Nazwisko najlepszego piłkarza roku 2017 zostanie ogłoszone w Paryżu 7 grudnia. Portugalczyk zdobył już czterokrotnie trofeum - w 2008, 2013, 2014 i 2016 roku.

Obszerny wywiad z Ronaldo, który jest jednym z faworytów nagrody magazynu "France Football" (wśród 30 nominowanych jest też Robert Lewandowski), dotyczy nie tylko spraw sportowych, ale i życia rodzinnego.

- Chciałbym mieć siedmioro dzieci i tyle samo "Złotych Piłek". Czasami jestem rozczarowany tym, co wydarzyło się na boisku. Prowadzę dialog sam ze sobą i mówię: "Możesz robić to lepiej". Ale kiedy przyjeżdżam do domu, spotykam się z rodziną, przyjaciółmi, wszystko się zmienia. Mam inny punkt odniesienia - powiedział 32-letni piłkarz.

Ronaldo jest ojcem 7-letniego syna, półrocznych bliźniąt Evy i Mateo oraz kilkudniowej Alany, której matką jest 22-letnia modelka, Hiszpanka Georgina Rodriguez. Starsze dzieci urodziły matki zastępcze tzw. surogatki.

no, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie