MANS NOT HOT, czyli duńsko-serbsko-litewski skład w drodze na szczyt

E-sport
MANS NOT HOT, czyli duńsko-serbsko-litewski skład w drodze na szczyt
fot. HLTV.org

MANS NOT HOT po pierwszym zadowalającym turnieju potwierdziło chęć kontynuowania wspólnej przygody. Międzynarodowy zespół poszukuje organizacji.

Formacja zaznaczyła swoją obecność w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack ASTRO Open Winter 2017, docierając zresztą aż do półfinału zmagań. I choć niewiele mówiąca nazwa zespołu nie wzbudzała respektu oponentów, w skład MANS NOT HOT wchodzą naprawdę ciekawe nazwiska. Filarem kadry jest bezsprzecznie duński duet znany choćby z Teamu Dignitas: Asger ‘AcilioN’ Larsen i Jesper ‘tenzki’ Mikalski. Ponadto w skład sekcji wchodzą kojarzony z Renegades Serb - Nemanja ‘nexa’ Isaković oraz byli gracze litewskiego 1337HUANIA: Rokas ‘EspiranTo’ Milasauska i Nikolaj ‘kalinka’ Rysakov.

 

Skład MANS NOT HOT:
Asger "AcilioN" Larsen
Jesper "TENZKI" Plougmann
Nemanja "nexa" Isaković
Rokas "EspiranTo" Milasauskas
Nikolaj "kalinka" Rysakov

 

 - Ogłoszenie tego, że tworzymy nowy zespół, to dla nas prawdziwa przyjemność – powiedzieli gracze na łamach HLTV.org. – Dwutygodniowy trening sprawił, że poprawiliśmy wiele błędów i zyskaliśmy motywację do pokazania naszego potencjału. Jesteśmy przekonani, że uda nam się wspinać po szczeblach globalnego rankingu i wkrótce ludzie zobaczą nas w gronie trzydziestu najlepszych drużyn świata – czytamy dalej. - Aktualnie szukamy organizacji, którą moglibyśmy reprezentować. Jeśli uważasz, że jesteśmy formacją, której potrzebujesz, skontaktuj się z nami – prosi międzynarodowa kadra, podając kontakt do swojego managera, Neila - neil20002@gmail.com.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie