Solaris Esports oficjalnie ogłasza nowy skład CS:GO

E-sport
Solaris Esports oficjalnie ogłasza nowy skład CS:GO
fot. Solaris Esport

Solaris Esports – zagraniczna organizacja esportowa wspierająca polskich graczy Counter-Strike’a – ogłosiła nazwiska nowych reprezentantów. Klub ponownie rozpoczął współpracę z biało-czerwonymi.

Byli strzelcy Solaris Esports już od jakiegoś czasu występują pod szyldem innych organizacji m.in. Delusion Team oraz ProXima Gaming. Zarząd brytyjskiego klubu potrzebował jednak niemal miesiąca od rozstania z poprzednią sekcją, by oficjalnie ogłosić skład nowej formacji. Jak się okazało, ze słońcem na piersi występować będą od teraz zawodnicy tworzący wcześniej niezobowiązujący miks Team XD.

 

Na nową kadrę Solaris Esports składają się Wojciech ‘penix’ Pieńkowskii Mateusz ‘urbanbiffeN’ Marko – niegdyś grający dla Invizy Esports czy ALSEN-Team oraz Maksymilian ‘Trochu’ Trocha, Kamil ‘krytyq’ Dudek i Mikołaj ‘niilo’ Okoński, którzy także współpracowali w swojej przeszłości z ALSEN.

 

Skład Solaris Esports:
Mateusz ‘urbanbiffeN’ Marko
Wojciech ‘pienix’ Pieńkowski
Maksymilian ‘Trochu’ Trocha
Kamil ‘krytyq’ Dudek
Mikołaj ‘niilo’ Okoński

 

Nie znamy najbliższych planów Solaris Esports. Niemniej, jak zapewnia Marko, warunki zapewnione zawodnikom są odpowiednie i już niedługo na pewno zobaczymy ich w akcji.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie