Konfrontacja rozpoczęła się na mapie rywala. Nie sposób powiedzieć jednak, że Polacy na Mirage mieli jakiekolwiek problemy. Zdecydowana kontrola mapy pozwoliła AGO na wywalczenie dużego prowadzenia już po stronie antyterrorystów (10:5), by w ataku dopełnić tylko formalności. Train - choć wybrany bezpośrednio przez biało-czerwonych - mógł być nieco bardziej skomplikowany z uwagi na to, że ekipa Dominika ‘GruBego’ Świderskiego startowała w ofensywie. Nic bardziej mylnego, „Aniołki” zdeklasowały oponentów również po teoretycznie trudniejszej stronie, łącznie tracąc zaledwie dwa punkty.


AGO Gaming 2:0 Flash Gaming
Mirage 16:7; Train 16:2

Świetna dyspozycja formacji znad Wisły dała jej awans do finału drabinki wygranych. W tym czekali na nią już Chińczycy z TyLoo, którzy wcześniej nie bez problemów zatrzymali Vega Squadron. Potyczka ta odbędzie się jednak dopiero za dwa dni. - Jutro czeka nas dzień przerwy, ponieważ dopiero we wtorkowy poranek zagramy w finale drabinki wygranych. Wykorzystamy ten czas na trening i przygotowanie, ponieważ nasi kolejni przeciwnicy będą o wiele bardziej wymagający! - czytamy na oficjalnej stronie AGO Gaming.

Turniej China Top potrwa do 23 listopada. W puli nagród ulokowano niemal $115,000. AGO Gaming, Flash Gaming, TyLoo i Vega Squadron to jedyne formacje biorące udział w zawodach.